آموزش ICDL

آموزش ICDL، آموزش ICDL درجه 1، آموزش ICDL درجه 2 و آموزش مهارت هفتگانه

مدت زمان دوره

80 ساعت آموزشی

توضیحات

کلاس ها یکروز، دو روز و سه روز در هفته برگزار می شود

شهریه دوره

4,900.000 تومان

توضیحات

تسویه مبلغ شهریه قبل از شروع اولین جلسه کلاس الزامی است

پیشرفت فن آوری اطلاعات و نفوذ گسترده آن در جوامع گوناگون به حدیست که عدم اطلاع از علوم پایه کامپیوتری منجر به وازدگی و عقب ماندگی از جهان پیرامونی خواهد شد .با فراگیری ICDL میتوان خود را برای زندگی در دنیایی که با فن آوری اطلاعات در آمیخته است، آماده نمود .ICDL ، یک گواهینامه بین المللی است که توانایی دارندگان این گواهی نامه را در مهارتهای کامپیوتری ، تایید می کند.

آموزش ویندوز

ویندوز با زمینه رنگی و محیط زیبایش پرکاربرترین سیستم عامل جهان می باشد و شما برای دستیابی به برنامه های مورد نظرتان حتماً ملزم به گذشتن و استفاده از محیط جذاب ، رنگی و زیبای آن هستید.

آموزش اکسل

اگر می خواهید یک کارمند مالی – اداری زبده و چیره دست باشید، سری به دنیای عددی Excel بزنید .
اگر چه Excel را می توان جهت سازماندهی و تنظیم اطلاعات غیرعددی نیز استفاده کرد ولی هدف اصلی Excel کمک کردن در جهت مدیریت اطلاعات مالی و عددی نظیر صورتحساب درآمدها ، ترازنامه ها ، کارنامه ها و پیش بینی ها می باشد.

آموزش پاورپوینت

اگر قصد ارائه پروژه ای دریک سمیناریا حتی یک جمع کوچک را دارید،PowerPoint به شما امکان ارائه ای قدرتمند را خواهد داد بطوریکه کلیه حاضرین محو کار شما شوند. شما توسط این نرم افزار ساده و قدرتمند قادر به طبقه بندی و زمانبندی اطلاعات خود بوده و در عین حال می توانید از جلوه های صوتی و تصویری خاص این نرم افزار در کنفرانس خود بهره ببرید.

آموزش ورد

هنگامی که نیاز به نوشتن یک متن دارید می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید شما می توانید اسنادتان را با الگوهای قالب بندی به زیباترین شکل تزیین کنید. صفحات خود را شماره گذاری ، علامت گذاری و سرفصل گذاری نمایید، از ابزارهای غلط یاب املایی و غلط یاب دستوری برای صحت متن ، واز ابزارهای ترسیم ، حاشیه گذاری و سایه گذاری به منظور برجسته تر نمودن سرفصلها استفاده نمایید . ترسیم خطوط و اشکال در اطراف متن ، همچنین کار با فایل های تصویری نوشته شما را زیباتر و کامل تر خواهد ساخت .

آموزش اکسس

چنانچه قصد دارید مجموعه ای از داده ها نظیر تعداد مشتریان ، موجودی انبار و …… را سازماندهی کنید Access این کار را به سادگی برای شما انجام می دهد.

آموزش Outlook

 Outlook یک برنامه پست الکترونیکی (E-mail) و مدیریت اطلاعات شخصی رایانه شماست. شما می‌توانید برای ارسال و دریافت پیام‌های الکترونیکی، زمان بندی وقت‌های ملاقات تقویمی، ردیابی تماس‌ها، سازمان دهی و لیست‌های کارهایی که انجام می‌دهید از Outlook استفاده نمایید. 

مشاوره رایگان: 77168100