بلندر برنامه ایی برای ورود به دنیای ۳ بعدی

بلندر یکی از بزرگترین برنامه ها در دنیای گرافیک سه بعدی است.

بلندر برنامه‌ایی بر پایه پایتون است و برنامه ایی منبع باز (open sores) است و این به آن معنی است که نسخه ی اصلی آن را می‌توانید از سایت اصلی بلندر دریافت کنید.

اکثر ما فکر می‌کنیم که برنامه های رایگان کیفیت خوبی ندارند و این فکر اشتباه است اتفاقا خیلی از نو آوری ها در صنایع مختلف برنامه نویسی از دل همین برنامه های منبع باز به وجود می‌آورند مانند پایتون

از ویژگی های بلندر فضای راحت تر و کاربری بهتر نسبت به بقیه ی برنامه های دنیای سه بعدی مانند برنامه های اتودسک است

 

مشخصاً بلندر یک برنامه‌ی گرافیک کامپیوتری است با کمک بلندر میتوانید انواع کار های گرافیکی که منجر به چاپ نیز میشوند انجام دهید و حتی نیاز شما را به برنامه های شرکت Adobe را کمتر و کمتر میکند.

انیمیشن و طراحی جلوه های ویژه تخصص اصلی بلندر است و از این برنامه در انواع انیمیشن ها ، فیلم ها و تبلیغات میتوان استفاده کرد خروجی و رندر بلندر می‌تواند عکس ها و فیلم های طبیعی و یا حتی دوبعدی و کارتونی باشد.

با بلندر نه تنها می‌توان گرافیگ بازی های پشرفته‌ی کنسولی (….,xbox ,ps ,pc) را ساخت بلکه بخش زیادی از لاجیک بازی را طراحی کرد مثلا طراحی دکمه ایی که اگر آن را تغییر دهید (بدون نیاز به نوشتن کد) اکشنی در محیط انجام شود.

شما در بلندر حتی اگر به قول معروف چشمی کار هایتان را انجام دهید اعداد و مختصات نقاط خود به خود ثبت می‌شود و حتی اگر بخواهید با اعداد و اندازه ها کار بکنید این امکان برای شما فراهم است و بلندر اکستنشن هایی دارد که محیط نرم افزار و متد های طراحی را شبیه برنامه های مهندسی مطرح مانند سالید ورک و اتوکد می‌کند.

بلندر هم مانند بقیه ی نرم افزار های سه بعدی امکان ارائه‌ی خروجی های مخصوص پیرینتر های سه بعدی را هم دارد

فرهنگ نوین کلاس های تخصصی بلندر را برگذار می‌کند

همین الان تماس بگیرید و از تخفیف ویژه‌ی معرفی از سایت بهره مند شوید


تا کنون دیدگاهی برای این مطلب ارسال نشده است. اولین نفری باشید که دیدگاه خود را بیان می کند


    دیدگاه خود را بیان کنید

    به منظور بیان دیدگاه خود لطفا ابتدا وارد سایت شوید